Рафаел Лео в момента се предполага, че е единичен . Все още няма слухове за минали или настоящи връзки, клюки или каквато и да е връзка с него. Той иска да запази личния си живот личен и напрегнат.

Като се има предвид неговата добра личност и чар, той със сигурност ще привлече красиви момичета в бъдеще. Ако някое момиче срещне в близко бъдеще, надявам се, че ще се отвори и ще имаме за какво да бръмчим.

Кой е Рафаел Леао?

Вътрешно съдържание

Рафаел Лео известен още като Rafael Alexandre da Conceição Leão е португалски професионален футболист. В момента той активно играе за националния отбор на Португалия, както и за клуба от Серия А Милан като нападател.

Като оживен играч в Световно първенство по футбол 2022 г португалски играч вкара дупка срещу Гана в 80-ата минута на мача. Той се проведе на стадион 974 в Доха, Катар на 24 ноември 2022 г.

В крайна сметка Португалия победи Гана с 3-2.

Рафаел Леао- Възраст, родители, братя и сестри, етническа принадлежност, образование

Футболистът на Милан Рафаел е роден на 10 юни 1999 г. в Алмада, Португалия. Към 2022 г. той е на 23 години и има португалско гражданство.

По същия начин неговата етническа принадлежност е смесена и според астролозите неговият рожден знак е Близнаци.

Добавяйки още, той е роден на баща си Антонио Леао и майка си Консейкао Леао. Той е единственият син на родителите си и има три сестри на име, Пауло Леао, Бианка Леао, и Надя Лео .

В момента няма информация, свързана с учебния му живот.

Рафаел Леао- Професионален живот, Кариери

Рафаел започва футболната си кариера на 17 години, когато се присъединява към Sporting CP B в Лигата. Той прекарва там 2 години и има общо 12 мача и 7 гола.

По-късно той беше избран за старшия отбор, Sporting CP, през 2017 г. Общо той изигра само 5 мача и отбеляза 2 гола. Малко след това той се присъедини към френската лига 1.

дата на раждане на тод крисли

След като направи името си в Лил през 2018-2019 юнайтед 1, той направи най-добрия ход в кариерата си досега, като се присъедини към Милан от Серия А през 2019-2020.

Откакто се присъедини към Милан през 2019 г., той оказа голямо влияние в италианския клуб, като записа общо 135 мача и отбеляза 34 гола досега.

През 2021 г. Рафаел беше повикан два пъти от националния отбор на Португалия.

В момента той е активен играч в FIFA 2022 Световна купа , играещ за националния отбор на Португалия.

На 24 ноември 2022 г. Рафаел вкара първия си международен гол в 89-ата минута на мача от Световното първенство по футбол през 2022 г. срещу Гана, който се проведе на стадион 974 в Доха, Катар.

Рафаел Леао- Нетна стойност, заплата

Според източниците португалският футболист Рафаел Лео нетна стойност се изчислява на около 1,5 милиона долара към 2022 г . Имайки нетна стойност в милиони, той прави добра сума като футболист.

Освен това той добавя богатството си чрез спонсорски сделки.

Вкара ли Жоао Рафаел Леао на Световното първенство по футбол в Катар 2022?

На 24 ноември 2022 г. Рафаел вкара гол в 89-ата минута на мача от Световното първенство по футбол през 2022 г. срещу Гана, който се проведе на стадион 974 в Доха, Катар.

Преди целта си, Кристиано Роналдо вкара дебютния си гол на Световното първенство по футбол през 2022 г. за 65 минути на мача.

Тогава, колега играч, хоао феликс добави още един гол в 78-ата минута на мача, който изведе Португалия до победа срещу Гана с 3:0.