Какво е текущото състояние на връзката на защитника на Саудитска Арабия, Ясер Ал-Шахрани?

Ясер Ал-Шахрани е естествено резервиран и свиващ се, докато се чувства нежен. Поради плахата си личност, еквадорският дефанзивен халф е пазел в тайна романтичните си връзки.

Никога не е съобщавано, че се среща никъде, така че е предизвикателство да се потвърди настоящата му романтична ситуация.

Фактът, че защитникът Ясер е а единичен човекът не се променя поради липсата на информация.

Кой е Ясер Ал-Шахрани?

Вътрешно съдържание

chaka khan съпруг дъг rasheed

Ясер ал-Шахрани известен още като Ясер бин Гарсан бин Саид Ал-Мохамади Ал-Шахрани е професионален футболист от Саудитска Арабия. Играе активно като ляв бек или централен бек за А-Хилал и националния отбор на Саудитска Арабия .

Той участва в текущото в момента време Световно първенство по футбол 2022 г група C футболен мач между Аржентина и саудитска Арабия на стадион Лусаил в Лусаил, Катар.

В мача Аржентина загуби от Саудитска Арабия с 1-2, с голове Салех Ай-Шехри и Салем Ал-Даусари .

За съжаление, защитник на Саудитска Арабия, Ясер падна на дъното, след като се сблъска с вратаря Мохамед Ал-Овайс в добавеното време и беше изнесен от терена на носилка. Той е с фрактура на челюстта, счупени лицеви кости и вътрешен кръвоизлив.

Престолонаследникът на Саудитска Арабия незабавно нареди играчът да бъде откаран в Германия за спешна операция с частен самолет след ужасяващия сблъсък.

Беше ли защитникът Ясер Ал-Шахрани контузен по време на мача срещу Аржентина на Световното първенство по футбол през 2022 г.?

За съжаление, защитникът на Саудитска Арабия Ясер получи фрактура на челюстта, счупени лицеви кости и вътрешен кръвоизлив поради сблъсъка си с вратаря, Мохамед Ал-Овайс , по време на историческата победа срещу Аржентина с 2-1.

Въпреки че Аржентина поведе през първото полувреме чрез дузпа на Лионел Меси в 10-ата минута, Саудитска Арабия пое мача с голове през второто полувреме на Салех Ал-Шехри и Салем Ал-Даусари. Аржентина трябваше да се изправи пред загуба от Саудитска Арабия в края.

Yasser Al-Shahrani- Възраст, родители, братя и сестри, етническа принадлежност, образование

Защитникът на Саудитска Арабия Ясер е роден на 25 май 1992 г. в Дамам, Саудитска Арабия. Към 2022 г. той е на 30 години и има гражданство на Саудитска Арабия.

Според астролога неговият роден знак е Близнаци и той принадлежи към арабската националност.

Ясер е роден на баща си, Гарсан Ай-Шахрани , докато името на майка му не е известно.

Няма повече информация за неговите родители, братя и сестри и ранния му академичен живот.

Yasser Al-Shahrani- Професионален живот, Кариери

През май 2018 г. Ясер беше повикан в последния отбор от 23-ма играчи на Саудитска Арабия за Световно първенство по футбол 2018 който се проведе в Русия.

кехлибар от цената е прав био

С растящия си успех той беше включен в последния отбор на Саудитска Арабия за Световно първенство по футбол 2022 г в Катар.

Въпреки че Аржентина поведе през първото полувреме след дузпа на Лионел Меси в 10-ата минута, Саудитска Арабия пое мача с голове през второто полувреме от Салех Ал-Шехри и Салем Ал-Даусари . Аржентина трябваше да се изправи пред загуба от Саудитска Арабия в края.